“Діти” знову в школу !

1 вересня школярі та студенти розпочали навчання. Скажіть, ви помітили їх відсутність протягом літа? Так! Вони відпочивали, набирались сил для нового навчального року. Їх робота – вчитися. Вони приступили до своєї роботи!

Трохи пізніше школярів і студентів Народні депутати України повернулись до своєї роботи – прийняття законів, які ось уже 25 років повинні зробити нас щасливими, а Україну – заможною і незалежною. Ви помітили їх відсутність протягом літа? Так, на вулиці Грушевського (біля Верховної Ради) стало можливим проїхати не повз автомобілі, котрі запарковані з порушенням усіх можливих правил дорожнього руху, а просто проїхати. Все повернулось «на круги своя».

Але головний плюс від канікул Верховної Ради в іншому – рівень роздратованості людей значно знизився. За це їм, депутатам – велике спасибі. Кажуть рівні продажу корвалолу впали!

За якими критеріями українці судитимуть про роботу Верховної Ради. Вірю, що не за красномовність, не за бійки, не за гучні заяви і тим більше – не за кількість прийнятих законів. Скоріше за все – це добробут людей, їх безпека, робочі місця, розмір пенсій і багато інших конкретних речей. А з конкретикою у нас напруга. 25 років напруга!

Фактом є те, що Верховна Рада остаточно перетворилась на безкоштовний майданчик для самореклами купки «обраних» або їх політичних сил. Верховна Рада стала місцем суперечок і з’ясуванння стосунків. Вона перестала бути місцем роботи тих, кого ми обрали.

Щоб переконатись у цьому – наведу цікаву цифру соціологічного дослідження проведеного КМІСом (Київський міжнародний інститут соціології) у серпні поточного року:

Чи вважаєте Ви Україну справді незалежною? Так – 38%, Ні – 48%. І ще декілька – політичною ситуацією в Україні переймається всього 15,3%, відносинами з Росією 14%, екологією 6%, анексією Криму 6%(!!!), відродженням Української нації – 4%(!!!).

Хочеться побажати народним обранцям плідної роботи заради всіх тих, хто складає ці відсотки, а ще заради 62% молодих людей, які, відповідаючи на питання «Чи відкрило зараз життя перед Вами багато нових можливостей?» сказали «НІ», а ще 65% українців, які бажають виїхати на постійне місце проживання за кордон.

Відключіть канал «Рада». Навіщо взагалі потрібен канал, котрий став філією «Світського життя»? Перестаньте дратувати людей! Це погано закінчиться. Докладіть зусиль не до зачісок і браваді в кулуарах – працюйте, як працюють наші діти. Їх робота – вчитись. Ваша робота – наша безпека, добробут, робочі місця, достойна старість і усмішки наших дітей. Беріть з них приклад!

Володимир Стояненко